Apple Iphone 11, Iphone 11 Pro in Iphone 11 Pro Max

Apple Iphone 11, Iphone 11 Pro in Iphone 11 Pro Max

Pokaži prvo objavo

Odgovori 34

Uporabniška raven 3
Značka +3

@Sarita1997  Rezervacija na spletu ni mogoča. Lahko pa prodajno mesto, kjer ga nameravaš kupiti, kar pokličeš in jo urediš po telefonu. Kontaktne podatke najdeš na: http://bit.ly/PRmesta 

Če si želela telefon kupiti v spletni trgovini in ga tam trenutno ni na zalogi, se lahko naročiš na obvestilo o tem, da je nova zaloga prispela. To možnost najdeš, ko na naši spletni strani klikneš na sliko telefona. Tam je takoj pod obvestilom: ‘’Ni na zalogi v spletni trgovini’’. Obvestilo nato dobiš po elektronski pošti.

Pozdravljeni, zanima me, če lahko iphone 11 rezerviram preko spleta ali moram v poslovalnico?

Lp

Živjo, naslednjo večjo dobavo telefonov iPhone 11, iPhone 11 Pro in iPhone 11 Pro Max pričakujemo v drugi polovici oktobra.
Dober dan,

Vceraj sem sel v eno izmed vaših poslovalnic na Ptuju z namenom, da bi kupil novi Iphone 11 Črn in paket, rekli so mi da telefona ni vec na zalogi in da mi ga bodo rezervirali. Me pa zanima kdaj bo prišel na zalogo?
Uporabniška raven 3
Welcome to the dark side --> IOS 13 je na voljo:

Uporabniška raven 3
@polentozer tudi pri A1, bodo na voljo 20.9.2019

Klik
Uporabniška raven 3
@polentozer tudi jaz nestrpno čakam dark mode podporo skozi celoten IOS. Drugače pa je kar nekaj dobrih novosti letos, ker sem veliko na cesti z avtomobilom, najbolj pričakujem prenovljen Apple Car vmesnik, ki bo glede na predstavljeno, veliko bolj pregleden in uporaben,
@LordZaVa drugače pa se bolj veselim IOS13, zlasti zaradi "Dark mode", kot pa samih telefonov, čeprav sample slike narejene z novo ultra široko kotna lečo izgledjo obetavno 😎
Ali se ve kdaj bo telefon na voljo za nas A1 naročnike?

Telekom bo pričel s prodajo 20.9., pri A1 še nisem zasledil najave prodaje...

Odgovor