Apple Iphone 11, Iphone 11 Pro in Iphone 11 Pro Max

Apple Iphone 11, Iphone 11 Pro in Iphone 11 Pro Max

Pokaži prvo objavo

Odgovori 34

no a1 ?

Mene tudi zanima, kaj bo A1 komentiral.

To, da je @A1John rezerviral na začetku novembra pomeni, da še niste niti z oktobrskimi rezervacijami zaključili?  A ste resni? Še rezervacije iz 1. meseca prodaje se čakajo?

A vso to spraševanje, tarnanje in pritoževanje s strani vaših čakajočih strank pride kam dlje od tega foruma?  A pogleda kdo ta forum, ki ni med moderatorji, prodajalci ipd.? Kakšna oseba z višjega položaja, ki ima kakšno besedo pri tej zadevah?  

Mogoče pa je razlog v tem, da se ne držijo čakalne liste? Ampak se mi bolj zdi, da so te čakalne liste posebej narejena za vsak A1 center ali pa, v najboljšem primeru, za določeno regijo, in ne celotno Slovenijo.

Še zmeraj me zanima, kako je lahko to mogoče, da ima Telekom zalogo, A1 pa ne. 

Sploh ta teden, če se ne motim, je 11 Pro Max 64GB, bil še manj na zalogi, kot pa drugače, in še to samo v sivi. 

No, so vsaj dobili zalogo iPhone 11 64GB ... nekaj mi govori, da bo ŠE LETOS prišla zaloga 11 Pro Max-ov.

Mogoče če zdaj rezerviram iPhone 12 ga bom dobil še letos … mogoče, ker nikoli ne veš... 

Kaj konkretnega ne pricakujem,to je itak postalo ze samo zavajanje od decembra.,ko sem zadnjic biv v poslovalnici mi je zaposleni trdil ja decembra 15ga dobimo oz dobis...Ko sedaj pogledam nazaj vidim da bom res do 15 decembra dobil sam katerega leta si tle ne znam napovedati.

Telekom ima zalogo kadar pogledas kako jim to uspe ne VEM.Tudi A1 bulgarija ima zaloge da o uvedbi E-sim ne govorim tudi oni to ze imajo mi pač še ne.Kako to uspeva A1 at da ima zalogo 11 pro max na spletni strani,samo A1.si nima oz kar premorejo je ta crna oz siva barva

V zadnje ko sem v poslovalnico klical je bilo receno da pride zadnji teden ter prvi teden februarja zaloga MAX-ov,sedaj je mislim da ze sredina “marca” po njihovih trditvah.Imam obcutek da vcasih dobim A1 na “vezo” vcasih pa nekega kolega ki niti v sanjah se mu ne svita kaj za vraga ga jaz sprasujem o nekih telefonih tukaj..Tudi sam delam v takem sihtu da imam veliko opravka s strankam,vem kako je.Samo da bi lagal stranki v “obraz” in ji vsak dan zalagal z drugacnimi informacijami,vrjamem da mene in se nekoga drugega vec v tej firmi nebi bilo...

Se mi zdi, da jim ni pomembno, kako dolgo nekatere njihove stranke čakajo. Promocija je bila, zvabili so (preveč) ljudi k sebi, a zdaj niso zmožno uresničit, kar so obljubljali v “normalnem” času. 

Kako daleč ste sploh z rezervacijami, A1? Ste že vsaj končali z vsemi iz oktobra?

@A1John, a ste že prejeli rezerviran telefon?

Od prve objave še tega sivega Pro Max-a ni na zalogi. Vsaj zadnjih nekaj dni nisem opazil, da bi bili. Iphone 11 64gb ste imeli nekaj dni na zalogi, ampak je tudi to takoj pošlo. In to pomeni kaj? Da ste zaključili z rezervacijami teh? Si ne znam drugače razlagati, zakaj bi potem imeli takšno zalogo. 11 Pro 64gb je tudi že zelo lep čas na zalogi v vseh barvah, torej se za tega ne zanima preveč ljudi. Ampak 11 Pro Max 64gb pa ni nič na zalogi. A nas je res toliko na čakanju za ta telefon? Samo po tem pa ne vem, zakaj se ne koncentrirate bolj na obnovo zalog tega, kot pa na zalogo 11 Pro 645gb, za katerega očitno ni takšnega povpraševanja. A vam A1 Avstrija ne more nič pomagati, glede na to da je to, prvotni sedež celotnega A1?

In kaj vam je koristila informacija o lokaciji moje rezervacije?

@MaloNaucakanTu  Nisem še prejel… tudi ne upam da bo kmalu,vidis da so uporabniki usli drugam pa promovirajo sedaj NBA in sluzijo…Tudi ko jim kdaj kaksno kritiko spustis preko klepeta samo seen nabijejo,ker niso dorasli kritikam

Imajo zaloge PRO modelov v vseh barv pa vids da jim to nikamor ne gre ker folk dejansko kupuje 11 navadne telefone.Dejansko se sklicujejo na dobavitelnja,pa naj zamenjajo enega “dobavitelja” in naredijo alternativo.Ne vem kje je problem da gledas A1 avstrija(zaloga) gledas a1(bulgrarija) zaloga...gledas a1 slo zalost…

Lokacija itak jim nic ne koristi kje si narocil ce zadeve nimajo,tudi ko sem prebral sem rekel wtf kaka fora je s tem da te sprasujejo kje imas rezerviran,kot da bi bilo drugje zaloga samo v mb ne

A1 res ni sposoben dati v 1 mesecu konkretnega odgovora? kje so moderatorji administratorji?

@MaloNaucakanTu  tukaj zgleda odgovarjajo..Lahko še ti kaj dodas ker rabijo “konkretno” nekaj da se odgovori,to pac ni dovolj kar sva napisala

https://forum.a1.si/android-14/prednarocilo-telefona-samsing-s20-ultra-367#post1273

@A1John, a ste že prejeli rezerviran telefon?

@MaloNaucakanTu  u ga ze imam cca 3 mesce v zepu.. sem sel na telekom kjer vidim da jim zadovoljna stranka vec pomeni kot vec kot 10 letna stranka simobila oz sedaj a1(ki samo vlece “ime” in zgodovino kar so drugi kovali in smo bili obojestransko zadovoljni)  katera mora cakati na telefon 7 MESECEV  + cenejse pridem skozi.S taksnim odnosom pac ne das vsakemu 1000€+

Uporabniška raven 3
Značka +3

Živjo. iPhone Pro Max 64GB je v spletni trgovini na voljo v vseh barvah: https://www.a1.si/telefoni/iphone-11-pro-max-64-gb .

Odgovor