Moj A1

Apple Iphone 11, Iphone 11 Pro in Iphone 11 Pro Max

Apple Iphone 11, Iphone 11 Pro in Iphone 11 Pro Max
Uporabniška raven 3
Apple je 10.9.2019 na svojem dogodku napovedal, ter predstavil svoje novosti.

STORITVE
  • Apple Arcade - servis za igranje iger, na začetku bo na voljo preko 100 naslovov, ki jih bodo sprotno dodajali v mesečnih ciklih. Prvi mesec bo storitev na voljo brezplačno za testiranje, na to se bo v ZDA zaračunavala 4,99USD
  • Apple TV+ - servis za vse ljubitelje video vsebin, predvsem serij (HBO, Netflix, Amazon Prime Video...). Storitev bo leto dni brezplačna, za vse, ki bodo kupili nov Iphone, Ipad, ali Apple TV, drugače bo mesečna naročnina v ZDA znašala 4,99USD
IPAD
  • Apple Ipad 7th G. - glavni prednosti v primerjavi s prejšnjo generacijo sta izboljšan 10,2" retina zaslon, ter quick-connector priključek za priklop tipkovnice. Cena v ZDA bo 329USD.

WATCH
  • Apple Watch 5th G. - glavne prednosti so zaslon, ki bo vedno vključen, ter številne nove barvne kombinacije. Cena v ZDA bo 399USD oziroma 499 USD za LTE model.

IPHONE
  • Iphone 11 - osnovne značilnosti novinca so zaslon 6,1", dva objektiva na zadnji strani, izboljšana kamera s podporo za "slowmotion" na sprednji strani, A13 procesor. Cena v ZDA 699 USD
  • Iphone 11 Pro & Iphone 11 Pro Max - 5,8" ali 6,5" zaslon, trije objektivi na zadnji strani, izboljšana baterija za 4h oziroma 5h. Cena v ZDA 999/1099USD

Kakšno je vaše mnenje o predstavljenih novostih, vam je katera funkcionalnost še posebno všeč? Boste zamenjali svoj trenutni Iphone za novega?

Odgovori 34

Ali se ve kdaj bo telefon na voljo za nas A1 naročnike?
Telekom bo pričel s prodajo 20.9., pri A1 še nisem zasledil najave prodaje...
@LordZaVa drugače pa se bolj veselim IOS13, zlasti zaradi "Dark mode", kot pa samih telefonov, čeprav sample slike narejene z novo ultra široko kotna lečo izgledjo obetavno 😎
Uporabniška raven 3
@polentozer tudi jaz nestrpno čakam dark mode podporo skozi celoten IOS. Drugače pa je kar nekaj dobrih novosti letos, ker sem veliko na cesti z avtomobilom, najbolj pričakujem prenovljen Apple Car vmesnik, ki bo glede na predstavljeno, veliko bolj pregleden in uporaben,
Uporabniška raven 3
@polentozer tudi pri A1, bodo na voljo 20.9.2019
Klik
Uporabniška raven 3
Welcome to the dark side --> IOS 13 je na voljo:

Dober dan,
Vceraj sem sel v eno izmed vaših poslovalnic na Ptuju z namenom, da bi kupil novi Iphone 11 Črn in paket, rekli so mi da telefona ni vec na zalogi in da mi ga bodo rezervirali. Me pa zanima kdaj bo prišel na zalogo?
Živjo, naslednjo večjo dobavo telefonov iPhone 11, iPhone 11 Pro in iPhone 11 Pro Max pričakujemo v drugi polovici oktobra.

Pozdravljeni, zanima me, če lahko iphone 11 rezerviram preko spleta ali moram v poslovalnico?

Lp

Uporabniška raven 2
Značka +3

@Sarita1997  Rezervacija na spletu ni mogoča. Lahko pa prodajno mesto, kjer ga nameravaš kupiti, kar pokličeš in jo urediš po telefonu. Kontaktne podatke najdeš na: http://bit.ly/PRmesta 

Če si želela telefon kupiti v spletni trgovini in ga tam trenutno ni na zalogi, se lahko naročiš na obvestilo o tem, da je nova zaloga prispela. To možnost najdeš, ko na naši spletni strani klikneš na sliko telefona. Tam je takoj pod obvestilom: ‘’Ni na zalogi v spletni trgovini’’. Obvestilo nato dobiš po elektronski pošti.

Pozdravljeni,

pred dvema mesecema sem v poslovalnici v Kranju naredil rezervacijo za Iphone 11, pa ga se vedno nisem dobil. Zanima me kdaj naj bi ga dobil?

Lp

Živjo, Matic.

Novo pošiljko pričakujemo v sredini decembra. Glede na to, da si zapisal, da je bila na prodajnem mestu narejena rezervacija, boš o prihodu novih zalog obveščen preko SMS sporočila.

Pozdravljeni,

Pred več kot 2 meseci sem naročila Iphone 11 128gb. Zanima me ali veste kdaj naj bi prišli in koliko časa jih se ne bo?

Lp

Uporabniška raven 2
Značka +3

Živjo Maja. Nove zaloge pričakujemo še letos in z njimi bodo najprej pokrite rezervacije. Držimo pesti, da telefon čimprej prejmeš.:blush:

Pozdravljeni, zanima me ali bomo dobili Iphone 11 se letos?

Lep pozdrav.

Pozdravljeni, ker mi na prejsnje vprasanje niste odgovorili, pisem se enkrat. Kako kaze z Iphonom 11? Nekateri ga cakamo ze 3 mesece. Kaj toliko casa traja? 

Hvala za odgovor in lep pozdrav.

Jaz bi tudi kupil 11ko ampak kako to da nic neveste kao, ne ti men nevemo kdaj vem js te fore ….cez par dni mi potece ppgodba in ce bo TELEKOM imel zalogo grem nazaj k njim

Živjo.

Žal so pošiljke iPhonov, ki jih prejmemo, res manjše in zato zaloge hitro poidejo.

Več glede novih zalog bo predvidoma znanega do naslednjega tedna.

Živjo. Več glede novih pošiljk bo predvidoma znanega do naslednjega tedna. 

Pozdravljeni, kdaj bi naj prišla nova pošiljka Iphone 11?

Uporabniška raven 2
Značka +3

@JAN  Nove zaloge pričakujemo v začetku in tekom februarja. Vendar je povpraševanja veliko in zaloge omejene. Če še nisi, telefon vsekakor prej rezerviraj.

Uporabniška raven 2
Značka +3

Živjo. Nekaj kosov je še na voljo v naši spletni trgovini: https://www.a1.si/telefoni/iphone-telefoni.

Pozdravljeni.

Zanima me, kako je z rezervacijami za iPhone 11 Pro Max?
2 meseca nazaj sem rezerviral 64 GB verzijo v zlati barvi. Nekaj tednov nazaj sem spremenil barvo na srebrno, ker je bilo videti, da dobivate samo sivo in srebrno. Vem, totalno moja odločitev, ampak SEVEDA, malo za tem, več srebrne ne vidim na zalogi!

Kje so težave? Malo več kot 4 meseci so od začetka prodaje in vi še zmeraj niste uredili novembrskih rezervacij! 

Kako lahko ima Telekom zalogo, vi pa ne? 

Ali bo spet kak izgovor, da pač dobite tako malo zalogo s strani dobavitelja? Ali pa najbolj generičen odgovor, da pričakujete nove zaloge? Da bo več znano do naslednjega tedna? 
Verjamem, da mogoče prodajalcem in tem, ki odpisujejo na forumu in družabnih omrežjih te informacije res niso znane, ampak a lahko potem kdo z več informacijami odgovori?
Ne morete naročiti toliko kot potrebujete, da poravnate vsaj lanske rezervacije? Vam je vseeno za zadovoljstvo vaših strank? 

Dajte no ... kaj se greste? Bom res mogel čakati 3 ali več mesecev (kot oseba iz prejšnje objave) preden bom jaz na vrsti? :rolling_eyes:

Zdravo,

tudi mi smo že nestrpni. :rolling_eyes: Točnega datuma za obnovitev zaloge še nimamo. Sporoči nam v kateri poslovalnici si naredil rezervacijo?

Hvala za odgovor.

Rezerviral sem v Mariboru v E.Leclercu.

Tudi sam cakam od zacetka novembra,(11 pro max) pa  edino kar dobim kot informacijo je to,da pošlusam ja naslednji teden bo zacetek meseca.itd..Sem ze od prvega dne pri “vam” pa odkar ste postali a1 ni vec nekega respekta to strank vsaj odkar kupujem oz imam rezerviran telefon cca 3 mesece se poslusa taksno ali drugacno obljubo.Zastopim da je “guzva” na telefonih ko so po 28€ na mesec(iphone11) vrjetno nekega velikega navala na PRO verzije ni in še kar se caka po 2-3 mesece.Rezervacije za 12 iphone pridejo kmalu?

Odgovor