Rešeno

xplore tv

Pozdravjeni, zanima me, zakaj mi ne dela xplore tv na smart tv ali box-u? Napiše up. ime ali geslo nepravilno.. na telefonu ali tablici pa deluje. 

icon

Najboljši odgovor od mkrist21 5 avgust 2020, 15:47

Xplore tv mi ne dela z mobilnimi podatki.narocnina telemach za telefon.a1 narocnina za internet in tv.wifi je presibak.

Ogled izvirnika

Odgovori 16

Uporabniška raven 3
Značka +3

@malibu7 Imaš pri nas naročene mobilne storitve ali fiksno televizijo?

:one: Za uporabnike mobilnih storitev je spletni dostop na voljo na povezavi: https://landing.a1xploretv.si/ Več informacij o storitvi najdeš tu: http://bit.ly/XploreTVmobil

:two: Za uporabnike fiksne televizije pa je dostop na povezavi: https://xploretv.si/login Več informacij o tej storitvi najdeš tu https://www.a1.si/a1-xplore-tv-go

Imenujeta se zelo podobno - prva je A1 Xplore TV druga pa A1 Xplore TV Go!

Imam oboje fiksne in mobilne.

Uporabniška raven 3
Značka +3

@malibu7 V tem primeru je bolje uporabljati A1 Xplore TV Go!. Ta je na voljo brezplačno, za drugo pa se plačuje mesečna naročnina. Če si prej že uporabljal starejšo aplikacijo A1 Mobia TV, se vanjo prijaviš z istim uporabniškim imenom ter geslom, ki je bilo na voljo zanjo. Če nisi prepričan, katero je, lahko to preveriš na portalu Moj A1 pri podatkih za fiksne storitve (zavihek Storitve in Televizija). 

Uradno sicer aplikacija ni podprta za smart TV. Zato težko napovemo, ali bo delovala. Glede podatkov za prijavo, pa velja zgornje.

Imam aplikacijo xploretv na telefonu in tabličnem računalniku in dela. Ne dela pa na smart tv..napiše napačno uporabniško ime in geslo.

Uporabniška raven 2
Značka +3

@malibu7 naša aplikacija zaenkrat za pametne televizorje še ni podprta. Verjetno imaš nameščeno neustrezno aplikacijo oziroma je ta namenjena uporabi za drugo državo (npr Xplore TV za Avstrijo).

Aha, hvala za odgovor.

Xplore tv mi ne dela z mobilnimi podatki.narocnina telemach za telefon.a1 narocnina za internet in tv.wifi je presibak.

Kaj moram se nastaviti v telefonu?

Uporabniška raven 1
Značka +3

Živjo, @mkrist21 javi se v zasebno sporočilo z naročniškimi podatki, da lahko preverimo kje je težava.

Pozdravljeni A1. Kdaj predvidoma bo aplikacija Xplore TV podprta za pametne televizorje?? Upam, da kmalu… konkurenca na tem podrčju vas prehiteva!! Hvala.

Uporabniška raven 3
Značka +3

@rompezsi Po trenutnih načrtih do konca leta. Upamo pa, da prej.

Res upam, da prej ko do konca leta!! Hvala za odgovor. Srečno

Uporabniška raven 3

:joy::rofl::joy:  si pa res optimist :joy::rofl::joy:

Saj A1_Urska   ni povedala do konca katerega leta. Glede na to, kako hitro se pri A1 odvijajo stvari, je to lahko tudi leta 2025 :joy::rofl::joy:

Saj A1_Urska   ni povedala do konca katerega leta. Glede na to, kako hitro se pri A1 odvijajo stvari, je to lahko tudi leta 2025 :joy::rofl::joy:

A res nimaš drugega dela, kot  samo bluzit in “trosit” pesimizem in slabo voljo. Srečno

Uporabniška raven 3

A res nimaš drugega dela, kot  samo bluzit in “trosit” pesimizem in slabo voljo. Srečno

Ne pesimizem ampak dejstva. Vsako leto pravijo “do konca leta”, pa se ne zgodi nič.

Če meni ne verjameš, je na forumu ta tema že nekajkrat odprta, pa si malo preberi oblube.

Najmanj že tri leta so odgovori isti: “Do konca leta bo”.

Odgovor