Rešeno

Prednaročilo telefona Samsing S20 ULTRA

Živjo, 

mene zanima kdaj bom dobil povezavo za nakup naprave in kam jo bom dobil na e-mail ali na sporočilo. Telefon sem pa rezerviral prek spleta 12.02.2020.

Lep Pozdrav, Petar Markić

icon

Najboljši odgovor od A1_Ana 21 februar 2020, 10:39

Živjo. Naslednje elektronsko sporočilo prejmeš, ko bo tvoj telefon na voljo. Notri bo naveden unikatni URL-naslov, prek katerega boš lahko v roku 24 ur opravil nakup rezerviranega aparata, in sicer preko spletne trgovine A1.

Ogled izvirnika

Odgovori 4

Uporabniška raven 3
Značka +3

Živjo. Naslednje elektronsko sporočilo prejmeš, ko bo tvoj telefon na voljo. Notri bo naveden unikatni URL-naslov, prek katerega boš lahko v roku 24 ur opravil nakup rezerviranega aparata, in sicer preko spletne trgovine A1.

Tukaj ne bo odgovora s strani a1?

https://forum.a1.si/apple-26/iphone-11-pro-max-kdaj-356

Uporabniška raven 3
Značka +3

@A1John  Če bi lahko napisali konkreten odgovor, bi to z velikim veseljem storili. Z manj konkretnim ne boš zadovoljen, pa trenutno vseeno ne moremo dati drugačnega. Na zaloge čakamo. Te trenutno prihajajo v zelo omejenih količinah. Tudi sami si želimo, da bi čim prej prišle za vse modele in v takšni količini, da bi jih dobili vsi, ki si ga želijo.

Sej nisem samo jaz pisal,tudi drugi pred menoj uporabnik je pisal.To da zaloge prihajajo v zelo omejenih kolicinah nebi drzalo,ker bi ga sedaj imel tko pac ga NI in sem na cakalni listi.Pa nisem prav velik napredoval po “lestvici” ker dejansko sem biv med prvimi 5 in zadeve še ni.Pa da ne bo pomote sem kar v zacetku novembra rezerviral ni to bilo 2 tedna nazaj

Odgovor